desteğe ihtiyacınız mı var

İletişim Numarasu
0(212) 273 30 20
Scor Lojistik Stok Takip

Stok Takibi

Stok takibi, üretimde kullanılan malzemelerin ya da satışı yapılan ürünlerin kayıtlarının tutulması, ihtiyaçların belirlenmesi, plan ve program dahilinde süreçlerin analiz edilmesini sağlayan ve profesyonel olarak uygulanan bir lojistik unsurudur. Artan taleplere zamanında cevap verebilme, maliyet düşürme ve müşteri memnuniyeti açısından önem arz etmektedir.

Stok Takip
Üretim Faaliyetleri Düzenli Olarak Devam Eder
Müşteri Memnuniyetini Sağlar
Maliyetlerin Düşürülmesini Sağlar
Ürün Kaybının Azalmasını Sağlar
Piyasadaki Fiyat Dalgalanmasının Etkilerini Azaltır

Skor Lojistik Stok Takibi

İyi bir stok yönetimi kaynakların verimli kullanılmasını sağlayarak üretim, satış ve müşteri memnuniyeti açısından birçok avantaj sunmaktadır. Scor Lojistik başarıya giden yolda çok önemli bir yere sahip olan stok takibi ve stok yönetimini  modern yazılımlarla yaparak en yüksek verim almanızı sağlar.

Stok takibinde giren ürün, çıkan ürün ve kalan ürün miktarının doğru bir şekilde takip edilmesi önemlidir. Hizmet sunduğumuz firmalarla entegre çalışmamız sayesinde stokların tutarlılığı kolaylıkla takip edilebilmektedir. Müşteriler sistem üzerinden kendi mallarının stoklarını bulundukları yerden rahatlıkla takip edip yönetebilmektedir.  Müşterinin isteği ve verilen siparişe göre dağıtım işlemi tarafımızdan yapılmaktadır. Başarılı ve profesyonel bir çalışma sisteminin kurulmasında size destek olarak çözüm ortağınız olmaktan dolayı gurur duyarız.