desteğe ihtiyacınız mı var

İletişim Numarasu
0(212) 273 30 20
Scor Lojistik Depolama

Depolama

Depolama; malların teslim alınmasından çıkış işlemlerinin tamamlanmasına kadar olan süreçte belirli bir süre muhafaza edildiği, bu süreçte raflara yerleştirme, adresleme ve stok takibi işlemlerinin yapıldığı, malların dağıtıma ya da siparişe hazır hale getirildiği özel ve sistemli çalışmayı gerektiren lojistiğin önemli unsurlarından biridir.

Ürünler miktar ve kalite açısından kontrol edilerek depo içerisine alınır, sisteme ve stoklara kayıtları yapılır, raflara yerleştirilir ve adreslemesi oluşturulur. Depolama yapıldıktan sonra müşterinin siparişi üzerine adresinden alınan ürün hazırlanır, kolilemenin ardından irsaliyesi kesilerek dağıtım ve sevkiyatı yapılır. İstenilen noktalara gönderme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanır. Depolama faaliyetleri şu aşamalardan oluşmaktadır:

Malların Kontrollü Olarak Teslim Alınması,
Raflara Yerleştirilmesi
Raftan Adreslemesinin Yapılması
Müşteriden Gelecek Siparişe Göre Toplanması ve Sevkiyata Hazır Hale Getirilmesi
Depodan Çıkış İşlemleri – Malların Sevk Ve Teslimi

Scor Lojistik Depolama

Depolama faaliyetleri, günümüzde gerek üretim gerekse satış süreçlerinde önemli bir rol oynayan, rekabet etmeyi sağlayan vazgeçilmez unsurlardan biridir. Depolama hizmetinin uygun şartlara sahip olan,  bu konuda tecrübeli ve deneyimli firmalar tarafından verilmesi müşteri taleplerinin karşılanması ve başarılı bir şekilde ticari faaliyetlerin devam ettirilmesi açısından son derece önemlidir.


Scor Lojistik olarak yüksek kapasiteli, teknolojik alt yapıya, raf sistemlerine  ve uygun depolama şartlarına sahip olan depolarımızda; mallarınızı muhafaza etme, ambalajlama, barkodlama, paketleme ve stok takibini içeren profesyonel depolama hizmeti verilmektedir. Teslim alma, rafa yerleştirme, adresleme ve stok takibini içeren bütün depolama faaliyetleri eğitimli personelimizle hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirilmektedir. Mallarınız teslim alındıktan sonra stoklara girilir ve raflara yerleştirilir. Rafa konduktan sonra adresleme yapılır. Adresleme ürünün hangi rafta ve hangi noktada olduğunun bilinmesini sağlar.  Kısacası sizin için en kaliteli, en güvenli ve profesyonel depolama hizmetini sunulmaktadır.