Türkiye Geneli Dağıtım

Ulaştırma Bizim İşimiz! 

Lojistik hizmetlerinde dağıtımın zamanında ve sorunsuz bir şekilde yapılması çok önemlidir. İşte bu yüzden Scor Lojistik dinamik kadrosuyla sistemli bir şekilde çalışır. Müşterileri memnuniyetini ön planda tutan Scor Lojistik İstanbul ili ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafında sahip olduğu ulaştırma ağı ile profesyonel ve kaliteli çözümler sunar.

Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine dağıtım yapan Scor Lojistik, tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde ürünleri teslim eder. Bununla birlikte tüm ithalat ve ihracat süreçlerinde taşımacılık ihtiyaçları özenli bir şekilde karşılanmakta ve dağıtım süreçleri profesyonel olarak yönetilmektedir. Dağıtım sistemimizin avantajları şunlardır:

  • Hızlı Ve Güvenli Teslimat

  • Online Takip Sistemi

  • Kaliteli Hizmet

  • Fiyat Avantajları

Scor Lojistik Kargolama Hizmetleri
istanbul içi dağıtım

Kaliteli Taşımacılık Ve Dağıtım Hizmetleri

Scor Lojistik Türkiye’nin tüm noktalarına malların zamanında sevk edilmesi, teslim edilmesi ve dağıtım sürecini eğitimli personeli ve modern araçlarıyla profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Dağıtım süreci sahip olduğumuz teknolojik alt yapı ve araç takip sistemi ile yakından takip edilir. Scor Lojistik ithalat ve ihracat yapan, İstanbul’da ya da Türkiye’nin herhangi bir yerine taşımacılık ihtiyacı olan tüm firmalara envanterinde bulunan çeşitli modern araçlarla kaliteli taşımacılık ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.